La concursul de Combinata , organizat la Beaver Creek in data de 29.11.2007 au castigat

Loc Nr start Cod FIS Nume An nastere Nationalitate Timp Total Puncte FIS
 1  21  510993 ALBRECHT Daniel  1983  SUI   2:00.26  0.00
 2  8  192665 GRANGE Jean-Baptiste  1984  FRA   2:00.93  5.57
 3  3  150398 BANK Ondrej  1980  CZE   2:01.23  8.07
 4  4  532431 MILLER Bode  1977  USA   2:01.28  8.48
 5  29  421400 MYHRE Lars Elton  1984  NOR   2:01.45  9.90
 6  18  510890 ZURBRIGGEN Silvan  1981  SUI   2:01.57  10.89
 7  11  50547 SCHOENFELDER Rainer  1977  AUT   2:01.65  11.56
 8  9  534562 LIGETY Ted  1984  USA   2:01.67  11.72
 9  12  510727 DEFAGO Didier  1977  SUI   2:01.83  13.06
 10  45  534567 LANNING Thomas (tj)  1984  USA   2:01.89  13.55
 11  40  500656 LARSSON Markus  1979  SWE   2:02.20  16.13
 12  24  501101 BYGGMARK Jens  1985  SWE   2:02.21  16.21
 13  49  380292 ZRNCIC-DIM Natko  1986  CRO   2:02.44  18.13
 14  37  530939 WEIBRECHT Andrew  1986  USA   2:02.46  18.29
 15  33  560332 JERMAN Andrej  1978  SLO   2:02.48  18.46
 16  23  192746 THEAUX Adrien  1984  FRA   2:02.51  18.71
 17  48  102727 STUTZ Paul  1983  CAN   2:02.69  20.21
 18  17  51215 BAUMANN Romed  1986  AUT   2:02.75  20.71
 18  10  501076 OLSSON Hans  1984  SWE   2:02.75  20.71
 20  25  290998 STAUDACHER Patrick  1980  ITA   2:02.79  21.04
 21  26  560406 GORZA Ales  1980  SLO   2:02.80  21.12
 22  7  510030 CUCHE Didier  1974  SUI   2:02.82  21.29
 23  50  292514 HEEL Werner  1982  ITA   2:02.83  21.37
 24  5  293006 INNERHOFER Christof  1984  ITA   2:02.86  21.62
 25  1  292967 EISATH Florian  1984  ITA   2:03.25  24.86
 26  38  191740 CLAREY Johan  1981  FRA   2:03.37  25.86
 27  62  40255 BRAUER Jono  1981  AUS   2:03.70  28.60
 28  14  50707 MATT Mario  1979  AUT   2:03.77  29.19
 29  15  501026 RAINER Niklas  1983  SWE   2:03.90  30.27
 30  19  292455 FILL Peter  1982  ITA   2:04.03  31.35
 31  44  501324 OLSSON Matts  1988  SWE   2:04.11  32.01
 32  43  201606 KEPPLER Stephan  1983  GER   2:04.31  33.68
 33  55  301312 SASAKI Akira  1981  JPN   2:05.05  39.83
 34  53  292000 BLARDONE Massimiliano  1979  ITA   2:05.42  42.91
 35  46  560447 SPORN Andrej  1981  SLO   2:06.02  47.90
 36  16  50625 RAICH Benjamin  1978  AUT   2:06.04  48.06
 37  58  291641 SULZENBACHER Kurt  1976  ITA   2:10.11  81.91
 38  51  480736 HOROSHILOV Alexandr  1984  RUS   2:10.31  83.57